Bluetooth headset LINKIN RIDE PAL II by SENA cena 139€

12.07.2018

Bluetooth headset LINKIN RIDE PAL by SENA

Vysoko kvalitný multifunkčný bluetooth komunikátor navrhnutý špeciálne na komunikáciu pri jazde na motocykli, vyvinutý v spolupráci s poprednou svetovou firmou SENA. Súprava zaisťuje spoľahlivú vzájomnú komunikáciu medzi vodičom a spolujazdcom, alebo až medzi 3 jazdcami. S interkomom tiež môžete telefonovať hands-free cez rozhranie Bluetooth na svojom mobilnom telefóne, počúvať stereo hudbu, rádio alebo hlasové pokyny GPS navigácie, to všetko bezdrôtovo pomocou Bluetooth. 

Pokročilé digitálne technológie spracovania signálu umožňujú kryštalicky čistý posluch aj vo vysokých rýchlostiach (+150 km/h) s najlepšou kvalitou zvuku pre prichádzajúce i odchádzajúce spojenie vo svojej triede. Systém DPS účinne potláča šumy a rušenie počas jazdy. Široká konektivita zahŕňa pripojenie až k dvom mobilom naraz a GPS navigácie. 

Univerzálne použitie pre helmy všetkých značiek; väčšina nových heliem LS2 je už z výroby pripravená na jednoduché pripojenie tohto viacúčelového komunikátora. Dobíjanie univerzálnymi nabíjačkami na mobilné telefóny s konektorom Micro 

Bluetooth Device Manager pre Microsoft®
Windows XP, Vista, 7, 8 series and 10.

X Snow Leopard, Lion, Mountain Lion, Mavericks,
Yosemite and El Capitan. DOWNLOAD