HECHT 56800 - akumulátorová cena 599€

10.07.2018

HECHT 56800 je malá akumulátorová štvorkolka určená pre voľnočasové aktivity. Lesklý lak "spider" v červenej farbe a pavučinami spoločne s robustným čelným rámom dáva štvorkolke agresívny vzhľad. Pri výletoch iste oceníte aj predný a zadný nosič nákladov. Hoci je poháňaná elektromotorom napájaným z akumulátora, jedná sa o relatívne svižný stroj, ktorý ľahko vyvinie rýchlosť okolo 20 km/h.Ako hlavný spínač je použitá skrinka s kľúčikom. Tým je zaistené, že štvorkolka napríklad nebude používaná deťmi bez vedomia rodičov. Aby bolo použitie ešte bezpečnejšie, druhým kľúčikom je možné nastaviť obmedzovač rýchlosti až na min. rýchlosť 8 km/h. Bez tohto druhého kľúča nie je možné obmedzovač vypnúť, čím je zaistené, že si neskúsený vodič bude môcť svojvoľne rýchlosť zvýšiť. V miestach, kde u bežných štvorkoliek býva viečko palivovej nádrže je potom prepínač, ktorým sa volí pojazd vpred, vzad a vypnuté.

Výhody

  • kvalitná a dizajnovo veľmi dobre spracovaná 
  • silný a výkonný elektromotor 
  • 3 batérie 12 V sú zárukou dlhého dojazdu cca 13 až 18 km
  • veľké kolesá 6 palcov, indikátor stavu batérií, detská poistka nohou 

Parametre

motor 36 V 800 W Elektromotor                             hmotnosť (kg) 43                                                       výška (cm) 60 šírka (cm) 59 dĺžka (cm) 110           maximálne zaťaženie (kg) - akumulátor 36 V 12 Ah

Druhý titulok

Váš text začína práve tu. Kliknite sem a môžete začať písať. Magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro.