TOPÁNKY

Terénne topánky Adventure/ATV.
2 polohovateľné, plastové klipsne.
Vodeodolná a priedušná podšívka.
Termo vložka s efektívnym odvodom potu.
Vystužený materiál v úrovni riadičky.
Panely vnútorného lýtka z hrubej kože s embosovaným logom.
Topánky, ktoré Vás nesklamú ako na ceste tak v teréne!

Štvorkolkové a off-roadové topánky, pravá hovädzia koža v úprave semiš s hrúbkou 3 mm, nepremokavá membrána, podrážka VIBRAM, plastové chrániče, zapínanie pomocou nastaviteľných plastových remienkov.

Nízke topánky pre jazdenie na motorke, skútri alebo štvorkolke, ale aj štýlové topánky do mesta. S použitím rovnakej osvedčenej konštrukcie, ktorú používa na svojich MX topánkach, vytvoril FOX topánky Bomber. Topánky Bomber poskytujú vysokú mieru ochrany pri jazde na motocykli alebo ATV, a zároveň maximálne pohodlie pri chôdzi.

Vynikajúce motokrosové topánky disponujúci technológiami najvyšších modelov za priaznivú cenu. Špeciálne navrhnutá vystužená odolná podrážka prináša nový štandard pohodlia a trvanlivosti. Odľahčené vymeniteľné hliníkové pracky s jemným chodom zaručujú pevné dotiahnutie.

Odolné panely na vnútornej strane chráni topánky pred predratím, poškodením a teplom od motora. Anatomicky tvarovaná vnútorná vložka poskytuje skvelú podporu členkom, nízkoprofilová špička umožňuje ľahšie radenie. Vďaka použitej kožu sú topánky poddajné a pohodlné už hneď po vybalení z krabice.

Vynikajúci motokrosové topánky s technológiami najvyšších modelov za priaznivú cenu. Špeciálne navrhnutá vystužená odolná podrážka prináša úplne nový štandard pohodlia a trvanlivosti. Odľahčené vymeniteľné hliníkové pracky s jemným chodom zaručujú vždy pevné dotiahnutie.