BOXY / KUFRE

Veľký luxusný plastový box s uzamykateľným úložným priestorom, opierkou chrbta, vyhrievaním rukoväťou spolujazdca a zadnými brzdovými svetlami z LED diód. Špičkový výrobok vo svojej kategórii.

Veľký uzamykateľný vodotesný sedacie zadný plastový box s opierkou chrbta pre predĺžené štvorkolky, NOVÝ MODEL, veľmi tuhá stabilná dvojplášťová konštrukcia, veľký vnútorný priestor až pre tri integrálne helmy, zadné osvetlenie z LED diód, kvalitné tesnenie proti vode, opierka chrbta, kryty madiel spolujazdca.

Zadný plastový uzamykateľný box s mimoriadne veľkým vnútorným objemom, pre profesionálne i luxusné cestovné využitie, vrchol ponuky v kategórii, zamykanie na dva zámky, tuhá a stabilná dvojplášťová konštrukcia, kvalitné nárazuodolný polyetylén, opierka chrbta, brzdové a parkovacie svetlo.

Veľký uzamykateľný vodotesný zadný plastový box s opierkou, veľmi tuhá a stabilná dvojplášťová konštrukcia, dostatok priestoru pre dve integrálne helmy, zamykanie na kľúč, opierka chrbta spolujazdca, univerzálna montáž, objem 110 litrov

vlastnosti:
Veľmi tuhá a robustná konštrukcia z vysoko kvalitného nárazuodolného polyetylénu
Kvalitné celoobvodové tesnenie proti vode
Možnosť upevnenia kanistrov Kolpin (5,5l) alebo RotopaX (7,5 l) na hornej ploche (kanistre nie sú súčasťou dodávky)
Dodatočný úložný priestor vo veku: predmety možno ľahko zabezpečiť popruhy k hliníkovej rúrke
Možnosť...

Praktický predný box Kimpex na štvorkolku z vysoko kvalitného, vode-a nárazuodolného polyetylénu. Na hornú plochu môžete ešte pripevniť dva 5 l kanistre alebo podobné veľké predmety o veľkosti 21,5 x 25.5 x 14.6 cm, bez toho by to obmedzovalo výhľad dopredu. Zamykanie na jeden centrálny zámok.

Ľahko prístupná brašna na zadné sedadlo TRV. Zväčšuje úložné priestory pri modeloch TRV. Možno použiť aj na modely TRV Cruiser a Limited, ak je zadné box odstránený.

Pasuje na modely Iron 450I, Cobalt 550i a taky staršie 625tku. Vyvinutý špeciálne pre dlhé verzie Goesek, na ktorých tak môžete ponechať zadné originálne opierku a madlá pre spolujazdca. Na spodnej strane je v podstate obtiskom zadný nosič, čo Vám značne uľahčí montáž.

Praktický blokovací box GKA F103, ktorý možno použiť ako na prednej, tak na zadný nosič. Vybavený dvoma kovovými zámkami. Tesniaca guma zamedzuje vniknutiu vody. Vyrobený z veľmi odolného a húževnatého plastu. Univerzálne použitie pre takmer všetky štvorkolky. Montáž pomocou "U" spojovacích častí k väčšine originálnych nosičov.